Zastępca Burmistrza Zelowa Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Zastępca Burmistrza Zelowa
od 10 marca 2015
30 kwietnia 2017

Zastępca Burmistrza Zelowa
do 9 marca 2015

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 marca 2016 13:12
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1369
04 maja 2017 11:07 Marcin Selerowicz - Aktualizacja danych stanowiska: Zastępca Burmistrza Zelowa
od 10 marca 2015
30 kwietnia 2017.
06 czerwca 2016 12:43 Marcin Selerowicz - Aktualizacja danych stanowiska: Zastępca Burmistrza Zelowa
do 9 marca 2015.
06 czerwca 2016 12:43 Marcin Selerowicz - Aktualizacja danych stanowiska: Zastępca Burmistrza Zelowa
od 10 marca 2015.