Agnieszka Teresa First

Funkcje

Rada Miejska

Przewodniczący Rady (2014 - 2018)

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Radny (2010 - 2014)

Komisja Inwentaryzacyjna

Członek Komisji (2018 - 2023)

Komisja Rewizyjna

Członek Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2014- 2018

Przynależność do Klubu Radnych:Klub Radnych Ziemia Zelowska

Pełniona funkcja w Klubie:Członek klubu

Numer kadencji Rady:7

Numer okręgu wyborczego:2

Liczba uzyskanych głosów:142

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-16

 

KADENCJA 2010- 2014

Przynależność do Klubu Radnych:Klub Radnych "Ziemia Zelowska"

Pełniona funkcja w Klubie:sekretarz

Numer kadencji Rady:6

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:6

Liczba uzyskanych głosów:250

Data wyboru na radnego:2010-11-21

Data objęcia mandatu:2010-12-02

Data wygaśnięcia mandatu:2014-11-21

 

 

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 19 stycznia 2016 14:45
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2079
30 czerwca 2020 21:52 (Grzegorz Klimczak) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
23 grudnia 2019 20:10 (Marcin Selerowicz) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
23 grudnia 2019 20:10 (Marcin Selerowicz) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.