Barbara Walczak

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Radny (2014 - 2018)

Komisja Mieszkaniowa

przewodnicząca Komisji (2014 - 2018)

Komisja Rewizyjna

członek Komisji (2014 - 2018)

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji (2018 - 2023)

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

Członek Komisji (2018 - 2023)

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

członek Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2018 - 2023

Przynależność do Klubu Radnych: Niezrzeszony

Pełniona funkcja w Klubie:-

Numer kadencji Rady:8

Numer okręgu wyborczego:1

Liczba uzyskanych głosów:230

Data wyboru na radnego:2018-11-21

Data objęcia mandatu:2018-11-21

Data wygaśnięcia mandatu:2023-11-21

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2016 13:04
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 948
28 marca 2020 09:52 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja życiorysu osoby.
28 marca 2020 09:52 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja życiorysu osoby.
04 czerwca 2019 12:06 (Grzegorz Klimczak) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 r..