Jan Mirosław Stempiń

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2002 - 2006)

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Wiceprzewodniczący Rady (2014 - 2018)

Komisja Inwentaryzacyjna

członek Komisji (2014 - 2018)

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

Członek Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2014- 2018

Przynależność do Klubu Radnych:Klub Radnych Ziemia Zelowska

Pełniona funkcja w Klubie:Przewodniczący

Numer kadencji Rady:7

Numer okręgu wyborczego:5

Liczba uzyskanych głosów:197

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-16

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2016 13:09
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 392
04 czerwca 2019 12:07 Grzegorz Klimczak - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 r..
22 lutego 2019 13:07 Renata Lodczyk - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: Oświadczenie składane na początku kadencji 2018 - 2023.
22 lutego 2019 12:52 Renata Lodczyk - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: Oświadczenie za 2017 rok złożona na początku kadencji 2018 - 2023.