Michał Stańka

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Radny (2014 - 2018)

Komisja Mieszkaniowa

Członek Komisji (2018 - 2023)

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Bezpieczeństwa

przewodniczący Komisji (2014 - 2018)

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Członek Komisji (2018 - 2023)

Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej

członek Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2014- 2018

Numer kadencji Rady:7

Numer okręgu wyborczego:13

Liczba uzyskanych głosów:138

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-16

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2016 13:15
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1306
04 czerwca 2019 12:24 (Grzegorz Klimczak) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 r..
08 maja 2019 20:52 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja danych osoby.
13 grudnia 2018 08:43 (Renata Lodczyk) - Aktualizacja oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majatkowe skladane na koniec kadencji.