Jacek Przemysław Bara

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Radny (2006 - 2010)

Rada Miejska

Radny (2010 - 2014)

Rada Miejska

Wiceprzewodniczący Rady (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2014- 2018

Numer kadencji Rady:7

Numer okręgu wyborczego:6

Liczba uzyskanych głosów:151

Data wyboru na radnego:2014-11-16

Data objęcia mandatu:2014-12-01

Data wygaśnięcia mandatu:2018-11-16

 

KADENCJA 2010- 2014

Numer kadencji Rady:6

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:7

Liczba uzyskanych głosów:212

Data wyboru na radnego:2010-11-21

Data objęcia mandatu:2010-12-02

Data wygaśnięcia mandatu:2014-11-21

 

KADENCJA 2006- 2010

Numer kadencji Rady:5

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:7

Liczba uzyskanych głosów:156

Data wyboru na radnego:2006-11-12

Data objęcia mandatu:2006-11-27

Data wygaśnięcia mandatu:2010-11-11

 

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2014-12-02
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2016 14:01
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 796
30 czerwca 2020 21:48 (Grzegorz Klimczak) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
23 grudnia 2019 19:48 (Marcin Selerowicz) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
23 grudnia 2019 19:48 (Marcin Selerowicz) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.