Włodzimierz Paczuszka

Funkcje

Rada Miejska

Radny (2018 - 2023)

Rada Miejska

Radny (2010 - 2014)

Rada Miejska

Wiceprzewodniczący Rady (2002 - 2006)

Rada Miejska

Wiceprzewodniczący Rady (2006 - 2010)

Komisja Mieszkaniowa

Członek Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Życiorys:

KADENCJA 2018- 2023

Przynależność do Klubu Radnych: niezależny

Pełniona funkcja w Klubie:-

Numer kadencji Rady:8

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:11

Liczba uzyskanych głosów:96

Data wyboru na radnego:2018-11-21

Data objęcia mandatu:2018-11-22

Data wygaśnięcia mandatu: -

 

 

KADENCJA 2010- 2014

Przynależność do Klubu Radnych:Klub Radnych "Ziemia Zelowska"

Pełniona funkcja w Klubie:Przewodniczący

Numer kadencji Rady:6

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:2

Liczba uzyskanych głosów:247

Data wyboru na radnego:2010-11-21

Data objęcia mandatu:2010-12-02

Data wygaśnięcia mandatu:2014-11-21

 

KADENCJA 2006- 2010

Numer kadencji Rady:5

Poziom wykształcenia:brak danych

Numer okręgu wyborczego:2

Liczba uzyskanych głosów:272

Data wyboru na radnego:2006-11-12

Data objęcia mandatu:2006-11-27

Data wygaśnięcia mandatu:2010-11-11

 

KADENCJA 2002- 2006

Numer kadencji Rady:4

Poziom wykształcenia:brak danych

Kontakt telefoniczny:(044) 634-32-94 (dom) / tel. kom.: 602627494

Numer okręgu wyborczego:7

Liczba uzyskanych głosów:194

Data wyboru na radnego:2002-10-27

Data objęcia mandatu:2002-11-18

Data wygaśnięcia mandatu:2006-10-27

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 2010-11-26
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Renata Lodczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 lutego 2016 16:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 672
30 czerwca 2020 21:58 (Grzegorz Klimczak) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
05 marca 2020 08:33 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja życiorysu osoby.
05 marca 2020 08:33 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja życiorysu osoby.