Zastępca Burmistrza Zelowa Kadencja 2014 - 2018

Wybierz kadencję

Skład

Zastępca Burmistrza Zelowa
od 10 marca 2015
do 30 kwietnia 2017

Zastępca Burmistrza Zelowa
do 9 marca 2015

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 22 marca 2016 13:12
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 6465
03 stycznia 2019 13:05 (Grzegorz Klimczak) - Aktualizacja danych stanowiska: Zastępca Burmistrza Zelowa
od 02 stycznia 2019 r..
03 stycznia 2019 12:57 (Grzegorz Klimczak) - Usunięcie stanowiska.
03 stycznia 2019 12:56 (Grzegorz Klimczak) - Dodanie stanowiska: Zastępca Burmistrza Zelowa.